Jak działamy?

Działamy w sposób, który umożliwi szybkie i bezstresowe osiągnięcie celu. Całość przedsięwzięcia można podzielić na kilka etapów.

1. KONTAKT

Szybki kontakt umożliwi wypełnienie i przesłanie do nas formularza, zawierającego podstawowe informacje na temat zlecenia (odpowiemy w ciągu 48 godzin), zapytanie mailowe wysłane na adres office@cracowweddings.com lub telefon pod numer: +48 504 017 311 lub +48 668 828 050.

2. SPOTKANIE

Jak najlepsze rozpoznanie potrzeb i preferencji umożliwi spotkanie, na które umawiamy się w dogodnym dla Państwa miejscu.

3. PROPOZYCJE

Kolejnym krokiem jest przygotowanie z naszej strony dwóch-trzech konkretnych propozycji wraz z kosztorysem, uwzględniających omówione wcześniej oczekiwania, potrzeby i preferencje organizacji wydarzenia.

4. UMOWA

Dopiero po akceptacji naszej propozycji podpiszemy z Państwem umowę. Do tego momentu nie jesteście Państwo obciążeni żadnymi kosztami.

5. ORGANIZACJA/KONSULTACJE

Działanie naszej firmy polega na kontaktach i konsultacji z Klientem każdej decyzji dotyczącej organizacji wydarzenia. W ten sposób obie strony są pewne, że dążą do realizacji wyznaczonego uprzednio celu.

6. KOORDYNACJA WYDARZENIA

Podczas trwania uroczystości kontrolujemy jej przebieg tak, aby odbyła się bez jakichkolwiek niespodzianek i abyście Państwo mogli w pełni cieszyć się jej przebiegiem.

7. ROZLICZENIA

Po zakończeniu organizowanego wydarzenia zajmujemy się zarówno uporządkowaniem miejsca, w którym się odbyło, jak i rozliczeniami z podwykonawcami.

Pragniemy zaznaczyć, iż zlecenie nie musi obejmować wszystkich wymienionych wyżej elementów, może dotyczyć jedynie niektórych z nich (np. wybór i rezerwacja miejsca czy sama koordynacja wydarzenia).

Skontaktuj się z nami!

w najwygodniejszy dla siebie sposób:

telefonicznie:
Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

e-mailowo: office@cracowweddings.com

Referencje

super było, dzięki dzięki!